НАША ПРОДУКЦІЯ
ПРО НАС
Торти на замовлення
Завод

ТДВ "Миргородський хлібозавод" (завод був заснований в 1961 році) знаходиться в місті Миргород Полтавської області. На сьогоднішній день колектив підприємства налічує близько 150 високопрофесійних, кваліфікованих, досвідчених працівників. Дотримання багаторічних хлібопекарських та кондитерських традицій створило чудову репутацію у споживачів та колег-професіоналів.
О нас
- підприємство року – 2004;
- переможець Всеукраїнського конкурсу-виставки "Кращий вітчизняний товар 2007 року";
- лауреати загальнонаціонального конкурсу "Вища проба";
- переможець конкурсу «Полтавська марка» 2005, 2006,2011 років;
- дипломований фіналіст обласного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів року 2011";
Про нас
- нагороджені дипломом за участь у Національному Сорочинському ярмарку 2012року;
- дипломований переможець в номінації "Кращі смакові якості кондитерських виробів з використанням меду" конкурсу-дегустації "Медові витівки" 2012року.Наше підприємство належить відразу до двох галузей харчової промисловості: хлібопекарної та кондитерської. Питому вагу у структурі виробленої продукції підприємства займає випуск пряників, асортимент яких на сьгоднішній день складає більше 30 найменувань. В умовах ринку, коли потреби споживачів з кожни днем змінюються, колектив підприємства постійно працює над оновленням та удосконаленням асортименту продукції. Майже половина найменувань - власні розробки.

Конвеер

Сьогодні на полицях магазинів ми можемо зустріти багато видів пряників, до того ж багато з них дуже схожі зовні. Насправді виявляється, що це зовсім різні продукти. За способом виготовлення пряники поділяються: на заварні та сирцеві. Наше підприємство надає перевагу виробництву заварного пряника, який на відміну від сирцевого має більший термін реалізації, кращий зовнішній вигляд, та смакові властивості. Здоров'я - головне в житті кожної людини, тому вся продукція яку виробляє ТДВ "Миргородський хлібозавод" відповідає всим сучасним вимогам та стандартам якості в Україні, що засвідчується сертифікатами ISO 22000 та ISO 9001. Смачний пряник випікаєм — добре діло, ми це знаєм.
Смакуйте на здоров’я!